Juris Serjaga

Mani sauc Juris Serjaga, esmu cilvēks ar īpašām vajadzībām kopš dzimšanas, pārvietojos ratiņkrēslā. Daudzu gadu laikā ir iziets cauri neaprakstāmām grūtībām un izaicinājumiem. Bet bez tām neiztikt, jo tās mūs norūda, padara stiprākus un virza mūs tālāk. Bez grūtībām un to pārvarēšanas nav iespējama pašizaugsme, sevis realizēšana un savu dzīves mērķu sasniegšana.

Neskatoties ne uz ko, tas man neliedza mājās, sēžot izveidot starptautisku biznesu 19 pasaules valstīs. Nav svarīgi, ar ko cilvēks dzīvē nodarbojas. Svarīgākais ir tas, kādu labumu viņš nes sabiedrībai, kāda ir tā pievienotā vērtība tai lietai, ko dara, un ko viņš atstās pēc sevis. Vai viņu atcerēsies un ko par viņu teiks?

2013 gadā atradu savu dzīves lietu. Atradu arī atbildes uz visiem saviem veselības jautājumiem. Domāju, ka ikkatrs piekritīs, ka veselība cilvēka dzīvē spēlē noteicošo lomu. Ja mums nav veselības, tad viss pārējais, kas mums dzīvē ir svarīgs – ģimene, attiecības, bērnu apmācība, dzīvoklis, māja, ceļojumi utt. kļūst mazsvarīgi, jo tas viss, turas uz viena vienīga diedziņa, zem nosaukuma VESELĪBA.

Veselība – pamats visam

Veselību nevar nopirkt. Veselība ir viens vienots, nedalāms mehānisms, par kuru mums katram ik dienu ir pareizi jārūpējas. Diemžēl pasaules uzspiestā sistēma diktē savus noteikumus, lai cilvēci turētu zem kontroles, bailēs un neziņā. Bet atbildes vienmēr atrod katrs, kurš meklē, kurš spēj pamosties un paskatīties uz lietām, kuras no viņa tiek slēptas.

Dabas likumos viss savā starpā ir saistīts, un dabā ir viss, lai mēs būt veseli, laimīgi un spētu realizēties šajā pasaulē. Fiziskā veselība ir arī cieši saistīta ar garīgo veselību, un pretēji. Vienai bez otras grūti pastāvēt. Šeit runa iet par sevis attīstību, Visuma likumu un sevis apzināšanu, meditācijas praksēm, enerģētikas līmeņa celšanu u.c. Ceļš uz veselību ved uz savas dzīves izmainīšanu, tā ir vesela dzīvesveida kultūra.

Bet primāri mums visiem ir jāsakārto un jāuztur sava fiziskā veselība pirms varam virzīties tālāk.

Sadarbības iespējas

Katram pasaules realitāte ir sava un tas nav nekas slikts, jo mēs katrs esam nākuši šajā pasaulē, lai attīstītos, realizētos, lai sasniegtu savus dzīves mērķus un sapņus, un vienkārši dzīvotu, gūtu pieredzi šajā dzīvē.

2013 gadā pirmo reizi iepazinu tīkla mārketinga industriju. Tīkla mārketings ir ļoti atšķirīgs, un atšķirību rada katras kompānijas filozofija. Bet kompānijas filozofija tas ir mārketinga plāns.

Man iepatikās tīkla mārketinga industrija Coral Club kompānijas veidolā, jo tieši kompānija ir tā, kura rada cilvēku kultūru, produkciju un iespējas, kura tā piedāvā.

Iepazīties ar Coral Club kompāniju 🏢

Biznesa ideja

Kā jau minēju, esmu cilvēks ar ierobežotām kustībām. 7 gadu laikā esmu izveidojis personīgo, starptautisko biznesu sadarbībā ar Coral Club neizejot no mājām. Nevienu “burciņu” neesmu pārdevis, kā lielākā daļa to varētu iztēloties. Vienīgais ko esmu pārdevis un pārdodam tās ir zināšanas. Zināšanas par veselīgu dzīvesveidu, zināšanas par to, kā būt veselam, enerģiskam un nodzīvot pilnvērtīgu, piesātinātu dzīvu, pilnu ar iespējām un iespēju paplašināt savu redzesloku izejot ārā no matricas, lai spētu realizēties šajā pasaulē.

Ja Tu esi no tiem, kurš patiesi vēlas izveidot kaut ko lielu un globālu, ja nebaidies no grūtībām un esi spējīgs strādāt komandā, pilnveidojot sevi, tad kopā ar savu komandu, esmu gatavs parādīt Tev šo plašo, skaisto pasauli no citas puses.

Sazinies ar mani

P.S. Lūgums spameriem, netraucēt un netērēt savu laiku un enerģiju.