Ilze Sadauska

Ilze Sadauska

Mani sauc Ilze Sadauska. Pēc profesijas esmu juriste, diezgan ilgus gadus strādāju Latvijas tiesu sistēmā. Visu laiku sevi uzskatīju par samērā veselīgu cilvēku, lai gan ļoti pie veselīga dzīvesveida nepiedomāju.

Kā mana mamma saka, līdz 40 gadiem graujam savu veselību, pēc 40 to sākam labot. Arī man pēc saviem 40 gadiem notika klikšķis, sapratu, ka vajadzētu vairāk pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Tā 2019. gada nogalē pieņēmu izaicinājumu vienam projektam, kas izmainīja manu dzīvi, ielika ļoti labus pamatus manai veselīgajai domāšanai visādā ziņā. Pietiekoši daudz ūdens ikdienā, sabalansēts uzturs un sports kļuva mana dzīves neatņemama sastāvdaļa. Tomēr pēc nepilna gada es pamatīgi saslimu. Tolaik biju pašnodarbināta persona, iztiku pelnīju ar roku darbu. Lieki teikt, ka mans darbs apstājās un ieņēmumi arī, ko nevarēja teikt par izdevumiem (rēķini, rēķini…) Tas bija brīdis, kad gulēju slima gultā un sāku domāt par pasīvajiem ienākumiem. Tobrīd vēl nezināju, kādiem… Radās arī neskaitāmi jautājumi, kāpēc ar mani tas notika, es taču visu darīju pareizi, kāpēc es saslimu? Kad pēc 3 antibiotiku kursiem, izdurta blakusdobuma, kur vēl 4 lokālās antibiotikas, sāku atgriezties pie dzīvības un sapratu, kas ar mani noticis, es sāku meklēt dabīgu palīdzību savam organismam, kā to atjaunot. Un, ja tu kaut ko meklē, tu to noteikti atradīsi, tā notika arī ar mani.

Atradu savu brīnišķīgo veselības treneri, mentori un draugu, atradu fantastiskās dabas vielas. Bet pats galvenais atradu atbildes uz saviem neskaitāmajiem jautājumiem. Zināšanu te netrūkst. Un nav jābūt ārstam, lai palīdzētu sev un citiem būt veseliem.

Šobrīd apzinos, kas es esmu, kur es esmu un kur es vēlos būt. Man ir mērķis būt veselai, kustīgai, enerģiskai līdz pat sirmam vecumam. Vēl mans mērķis ir ceļot pa pasauli, iepazīt jaunas kultūras, cilvēkus un tajā pašā laikā arī pelnīt, jo man darbam ir nepieciešams vienīgi telefons un internets.

Novēlu ikvienam apzināties sevi un savas spējas palīdzēt sev un citiem neslimot, lietojot Coral Club veselības koncepciju ar spēcīgajām dabas vielām un nest šīs iegūtās zināšanas tālāk pasaulē.

Padarīsim šo pasauli labāku kopā. Un vēl.. nepaej garām šodienai.